Noćnjak 2007

Županija održavanja: Splitsko-dalmatinska

Grad/mjesto održavanja: Supetar

Hotel domaćin: Hoteli Iberostar Svpetrvs

Termin održavanja: 30. ožujka – 1. travnja

O manifestaciji: Manifestacija je održana pod visokim pokroviteljstvom predsjednika RH Stjepana Mesića. Prvi put je proglašen šampion izgleda pakovina maslinovih ulja, te je postavljena izložba svih uzoraka maslinovih ulja pristiglih na natjecanje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagrađeni na Noćnjaku 2007.

Šampion pakovina maslinovih ulja

OLEA B.B. d.o.o. – Rabac

Šampion otvorenih maslinovih ulja

NELKA SARDELIĆ – Orebić

Šampion izgleda pakovina

IMPIGER d.o.o. – Split

Šampion sireva

NEVENKA KRUCKI – Deringaj

Vice-šampion otvorenih maslinovih ulja

JURAJ KIRIGIN – Supetar

Zlatne medalje za pakovine maslinovih ulja

OLEA B.B. d.o.o. – Rabac, za sortu frantoio

OLEA B.B. d.o.o. – Rabac, za Oleum viride

OLEA B.B. d.o.o. – Rabac, za sortu istarska bjelica

ORCIAIA DI FIRENZE – Firenze, Italia

LE LASTRUCCE – Sesto Fiorentino, Italia

COLLINA VERDE – Sesto Fiorentino, Italia

OPG VINKO GULIN – Vodice

OLIO BELLO – Cowaramup, Australia

PZ MARINA – Marina

Zlatne medalje za otvorena maslinova ulja

ANTON TONKO OSTOJIĆ – Povlja

IVICA ŠKRPACA – Selca

LUKA BEBIĆ – Desne

TEO ŠANTIĆ – Supetar

MILIVOJE RADOVANOVIĆ – Punat

UDRUGA HRVATSKIH BRANITELJA OBOLJELIH OD PTSP-a ŠIBENSKO-KNINSKE ŽUPANIJE – Šibenik

STJEPAN FISTONIĆ – Zastražišće (2)

SREĆKO GRUBIŠIĆ – Šibenik

DUŠKO STEFANOVIĆ – Komiža

MATE RADIĆ – Marina, Poljica

ŽELJKO TROSKOT – Biograd n/m

JURAJ RUBIN – Jelsa

MIRJANA ŠOŠA – Zadar

BOŽO LASIĆ – Cavtat

ZRAČNA LUKA SPLIT-KAŠTELA – Kaštela

DAVOR ŠIRINIĆ – Skradin

JERKO JERKOVIĆ – Marina, Poljica

DAMIR ŠTAMBUK – Sumartin

PERO MATIJAŠEVIĆ – Jelsa

KRUNOSLAV MAZALIN – Šibenik

ANTE BEROŠ ANTONIO – Baška Voda

BRACO CARATAN – Jelsa

ROBERT BADURINA – Lun

MARIJAN SABOLIĆ – Stari Grad

JAKOV ANTONIJO GRGIČEVIĆ – Vrisnik

RUDI CVITANIĆ – Bol

VOJMIR CVITANIĆ – Bol

KLAUDIJA MRAKOVČIĆ – Krk

MATE PALINIĆ – Blace

DON MARIO ZELANOVIĆ – Dol na Hvaru

ANTUN TUDOR ŠIMUNOV – Hvar

BORIVOJ BOJANIĆ – Vrisnik

JURICA MEDIĆ – Brela

PZ JEDINSTVO – Smokvica

FRANO KRAUS – Split

LJERKA LITOVIĆ – Povlja

ANTE JURAS – Šibenik

ANDRIJA RUBIN – Dubrovnik

VINKO GULIN – Vodice

ORVAS d.o.o. – Dicmo

VANJA DUJC – Koper, Slovenija

Zlatne medalje za sireve

LAUDA d.o.o. – Gorica, za kvalitetu kravljeg sira "Benedikt"

MILS, Mljekara Split d.d. – Split, za kvalitetu ovčje-kravljeg sira

SLAVKO PETROVIĆ – Pakovo Selo, za kvalitetu kozjeg sira

Osobna i kolektivna priznanja

Godišnje priznanje uzornom maslinaru

JOSIP BEPO KUZMANIĆ Supetar

Međunarodno priznanje "Cavagliere olio d'oliva"

mr. sc. MIRKO GUGIĆ Split

Zlatno pero maslinarstva

MALDEN STUBLJAR Zagreb

Godišnje priznanje uljarskoj zadruzi za 2006. godinu

POLJOPRIVREDNA ZADRUGA ORGULA Mimice

Priznanje uljari koja je preradila najveći broj pristiglih uzoraka

ULJARA RUBIN – Zastražišće

Priznanje uljari koja je preradila šampionsko maslinovo ulje

ULJARA VILA MORA d.o.o.

 
Copyright © 2001-2011 Zadružni savez Dalmacije. Sva prava pridržana. Izrada i održavanje Novacom.