Noćnjak 2006

Županija održavanja: Zadarska

Grad/mjesto održavanja: Petrčane

Hotel domaćin: Hotel Pinija

Termin održavanja: 24. – 25. ožujka

O manifestaciji: Prvi put se ocjenjivao i izgled pakovina (ambalaže) maslinovih ulja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagrađeni na Noćnjaku 2006.

Šampion pakovina maslinovih ulja

STELLA CROATICA – Split

Šampion otvorenih maslinovih ulja

OSNOVNA ŠKOLA SLATINE – Slatine

Šampion sireva

MARIO GOSPODNETIĆ – Nerežišća, za kvalitetu ovčjeg sira

Vice šampioni otvorenih maslinovih ulja

MATE DUŠEVIĆ – Ljubač

DON MARIO ZELANOVIĆ – Dol na Hvaru

dr. IVAN ARBANAS – Sumartin

Zlatne medalje za pakovine maslinovih ulja

AL TOOR FOR OLIVE PRODUCTS – Amman, Turkey

AGROLAGUNA d.d. – Poreč, za sortu pendolino

AGROLAGUNA d.d. – Poreč, za sortu ascolana

LESINA d.o.o. – Vrisnik, za sortu oblica

Zlatne medalje za otvorena maslinova ulja

METKIOR ĆURIN – Gdinj

IVAN MIJAČIKA – Split

NEVENKA RUBIN – Jelsa

JADRAN ZLOKIĆ – Vela Luka

IVO LUČIĆ – Jelsa

DRAGO DOBROVIĆ – Pirovac

IVICA FISTANIĆ – Jelsa

NIKO PROKURICA – Pridvorje

JURO MATELJAK – Orebić

IVICA ŠKRPACA – Selca

MATKO ŠIŠAK – Dubravice

BRANKO ŽDERIĆ – Metković

DRAGO ZANINOVIĆ – Split

JURAJ RUBIN – Jelsa

FLORIAN FILIPOVIĆ – Brela

OBITELJ MARIN I ZDENKO MATEŠIĆ – Zadar

ANTUN ĆURKOVIĆ – Orebić

IVICA BARIČEVIĆ – Lun

STANKO GUČIĆ – Mali Ston

MATE DUŠEVIĆ – Ljubač

NELKA SARDELIĆ – Orebić

VOJMIR CVITANIĆ – Bol

IVAN MARKOVINA – Žrnovnica

TONĆI MORETIĆ – Mokošica

MILORAD DRAGOBRATOVIĆ – Ploče

JOSIP ALAČ – Drvenik

JEROLIM BRATANOVIĆ – Suhovare

DAVORIN PAMIĆ – Zaton kod Šibenika

TRANQUILINO BELETIĆ – Novigrad

VINKO CARIĆ – Svirče

ANTON TONKO OSTOJIĆ – Povlja

JOZO VAJIĆ – Trogir

VANJA DUJC – Koper, Slovenija

EWALD FELBAR – Vrisnik (2)

BORIVOJ BOJANIĆ – Vrisnik (2)

IVKO CETINIĆ KOĆA – Blato

ANDRIJA CARIĆ – Svirče

STJEPAN ERDELJA – Jelsa

IVAN KNEŽEVIĆ – Zadar

ZORKO LAVČEVIĆ – Vrboska

MARKO GREGO – Orebić

BOŽO LASIĆ – Cavtat

VJEKO I RADOVAN VISKOVIĆ – Tučepi

NIKŠA SORIĆ – Zadar

MATO DRAGOBRATOVIĆ – Ploče

ŽIVKO BENIĆ – Baćina

SREĆKO ZMIJAREVIĆ – Ploče

STJEPAN FISTONIĆ – Zastražišće

DANILO RADELIĆ – Gradac

JOŠKO VEŽA – Brist (2)

MIRKO SIROVICA – Kaštel Stari

FRANO KRAUS – Split

NEDJELJKO FISTONIĆ – Pisak

ORVAS d.o.o. – Dugi Rat

SLOBODAN LUKŠIĆ – Mirca (EKO ULJE)

JAKŠA MATELJAK – Orebić

BRANIMIR BADURINA – Lun

DRAŽEN BELAMARIĆ – Šibenik

ANTE BEROŠ ANTONIO – Baška Voda

JERKO BANOVAC – Brodarica

ZRAČNA LUKA SPLIT-KAŠTELA – Kaštela

ŽIVKO BEGIĆ – Pirovac

ANTE ČUBRIĆ – Pirovac

NIKO PALINIĆ – Šibenik

VINKO GULIN – Vodice

ANTE RUBIN – Dubrovnik

BRACO CARATAN – Jelsa

MIRO IRGL – Cres

RAOL d.o.o. – Murter

PAULO CARIĆ – Svirče

LJERKA LITOVIĆ – Povlja

IVO BIOČINA – Postira (EKO ULJE)

JURICA MEDIĆ – Brela (2)

DRAGO LAĆA – Bilice

BRANKO BOROVINA PAPRE – Vela Luka

IVAN GALIĆ – Biograd

MATO ČUPIĆ – Dubravka

OSNOVNA ŠKOLA OSTROG – Kaštel Lukšić

MILAN JURANOVIĆ – Gata

ŽELJAN MILOŠEVIĆ – Opuzen

Zlatna medalja za izgled pakovine

AL TOOR FOR OLIVE PRODUCTS – Amman, Turkey

Zlatne medalje za sireve

NIKOLA JURJEVIĆ – Benkovac, za kvalitetu kozjeg sira

OPG NIKICA ŽAMPERA – Žman, za kvalitetu kozjeg sira

Osobna i kolektivna priznanja

Godišnje priznanje uzornom maslinaru

MATE KATIĆ – Kožino

Međunarodno priznanje "Cavagliere olio d'oliva"

mr. sc. PAVLE BAKARIĆ – Dubrovnik

Godišnje priznanje uljarskoj zadruzi za 2005. godinu

POLJOPRIVREDNA ZADRUGA CRES – Cres

Priznanje uljari koja je preradila najveći broj pristiglih uzoraka

ULJARA RUBIN – Zastražišće

Priznanje uljari koja je preradila šampionsko maslinovo ulje

POLJOPRIVREDNA ZADRUGA MARINA – Marina

 
Copyright © 2001-2011 Zadružni savez Dalmacije. Sva prava pridržana. Izrada i održavanje Novacom.